ATAŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ

Artos iple erişim hizmetleri

Ataşehir temizlik şirketi,

İletişim: 0212 430 66084 – 0543 545 56 34

Yurt içi ve yurt dışında mevcut ve gelişmekte olan pazarlar için, iple erişim çözümleri sunmaktayız. Tüm projelerimizi , yüksekte çalışma (IRATA/SPRAT) sertifikaları olan profesyonel iple erişim teknisyenleri, Ataşehir temizlik şirketi, olarak gerçekleştirmekteyiz. Ataşehir temizlik şirketi,  en sıkıntı zamanlarınızda sizin yanınızda olup sorunlarınızı çözüme ulaştırır. İple erişim teknikleri yüksekte çalışma alanında dünyada en güvenli çalışma tekniği olarak görülmektedir.
Firmamız iş güvenliği SGK, NACE, tehlikeli işler grubunun da hizmet vermektedir. Ataşehir temizlik şirketi,  kendi işinde profesyonel ve tecrübeli iple erişim teknisyenleri(dağcı) personeller ile çalışmaktayız. Çalışacak personeller Avrupa normlarına uygun çalışma bakanlığının kabul ettiği irata, ve sparta, sertifikalı L3, L2, ve L1, sevyeli personellerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iş güvenliği ve eğitimi ve sağlığı yüksekte çalışma eğitimi almış tam teşekküllü sağlık raporlu personellerden oluşmaktadır.

Ataşehir temizlik şirketi,

Endüstriyel Dağcılık,
Yüksekte Çalışma Çözümleri,
Ortam Dezenfektesiyon,
Ev Temizliği,
Ofis Temizliği,
Dış Cephe Cam Temizliği,
Dağcı silikon çekme işlemleri,

ARTOS iple erişim hizmetleri

Ataşehir temizlik şirketi, olarak kendi işin de profesyonel olan dağcılarımız dış cephe giydirme, cam çerçeve montajı, boya badana tadilat, ve dış cephe cam temizliği, işleriniz itina ile yapmaktayız.

Artos iple erişim hizmetleri,

Ataşehir temizlik şirketi,

Dağcı dış cephe cam temizliği,
Dağcı yaşam hattı,
Dağcı yatay ve düşey yaşam hatları,
Dağcı asansör boşluğu işlemleri,
Dağcı cephe montajı ve tamir işleri,
Dağcı rüzgar türbini temizlik ve bakım işleri,
Dağcı panoları bakım ve temizlik işleri,
Dağcı bina boyama ve kompozit, izalasyon bakım ve onarım işleriniz itina ile yapılır,