BEŞİKTAŞ TEMİZLİK ŞİRKETİ

ARTOS ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK

Yurt içi ve yurtdışın da mevcut ve gelişmekte olan pazarlar için, iple erişim çözümleri sunmaktayız. Tüm projelerimizi , yüksekte çalışma (IRATA/SPRAT) sertifikaları olan profesyonel iple erişim teknisyeni(dağcı) ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Firmamız en sıkıntılı zamanlarınızda sizin yanınızda olup sorunlarınızı çözüme ulaştırır. İple erişim teknikleri yüksekte çalışma alanında dünyada en güvenli çalışma tekniği olarak görülmektedir.
Firmamız iş güvenliği sgk nace tehlikeli işler grubunun da hizmet vermektedir.
Kendi işinde profesyonel ve tecrübeli iple erişim teknisyenleri(dağcı) personeller ile çalışmaktayız. Çalışacak personeller Avrupa normlarına uygun çalışma bakanlığının kabul ettiği irata ve sparta sertifikalı L3, L2 ve L1 sevyeli personellerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iş güvenliği ve eğitimi ve sağlığı yüksekte çalışma eğitimi almış tam teşekküllü sağlık raporlu personellerden oluşmaktadır.

Dış Cephe Cam Temizliği Beşiktaş, İstanbul,

Temizlik firması, sırf cam temizliği, alanında eğitim verdiği personeliyle sahaya çıkmaktadır. Firmalar da iş bölümleri alan olarak belirlenmiş olup her personele alanı içinde eğitim vermiş sertifikaları yaptığı işlere göre alınmıştır. Dış cephe temizliği zor ve dikkat isteyen bir iştir. Bu temizlik esnasında temizlik şirketi her zaman çözüm ortağınız olur. Dış cephe ve camlarınız her zaman sizi yansıtır. Yapınızın şekline göre bir yol izlenen dış cephe cam temizliği, konusun da işini özenle yapan şirket personelleri ile büyük bir sorun daha ortadan kalkıyor. Binanızın önünden geçenler artık özenerek bakacaklar. Sizler de gönül rahatlığı ile camlarınız dan dışarıyı parlak bir görüntü ile seyredebileceksiniz.

Cam Temizliği ve Detayları

Pek çok insan, günlük hayatında camlarını temizlerken zorlanmaktadır. Bu, cam silmenin gerçekte zor bir iş olmasından kaynaklanır. Klasik dairelerde temizlenmekte zorlanılan evler, özellikle toplu konut gibi büyük evlerde çok daha zahmetli olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bu yüksek katlı binaların cam temizli, ile ilgilenmek çok zor olabilmektedir.

Firmamız, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren, birçok uzmanla çalışan bir firmadır. Hem yüksek katlı binalar, hem gökdelenler hem de ofis cam temizliği, konusunda son derece uzman olarak hizmet vermektedir. Camlarınız özenle silinip temizlenmektedir. Yüksek katlarda çalışırken iş sağlığı ve güvenliği ilkesi benimsenmekte ve buna uygun olarak çalışılmaktadır.

Aros Dağcılık ve Cam Temizliği

Bu kadar büyük yapıların camlarını silebilmek uzun zaman alabilmektedir. Ancak firmamız bu konudaki nitelikli ekibi sayesinde gerekli araçlar ve temizlik ürünleri kullanarak büyük yapıların, toplu konutların camlarını kısa bir sürede silmektedir. Birçok firmanın aksine, hem güvenli, hem de titizlikle yapılmış bir iş görmek isterseniz firmamızla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Cam temizliği, konusunda sektöründe lider olan firmamız, birçok adliyenin cam temizliğini gerçekleştirmiş, AVM, plaza, rezidans, gökdelen, otel, camlarını da temizlemiştir. Temizlik sektöründe organize olabilmek ve ekip halinde çalışabilmek de büyük bir önem taşır. Artos dağcılık Temizlik çalışanları, büyük bir uyum içerisinde çok kısa bir süre zarfında camlarınızın temizliğini yapmaktadır. Yapılan işte titizlik ve özen dışında, kaliteli bir hizmet verebilmek firmamızın amaçları arasında yer almaktadır.

Müşteri memnuniyet firmamız için son derece önemli olup müşterilerimiz internet sitesi üzerinden de online olarak randevu talep edebilmektedirler. Boş zamanlarınıza uygun olarak hazırlanmakta ve yine bu sürelere paralel olarak çalışmaktayız. Titizlik ve kaliteyle yapılan bir iş istiyorsanız Artos Dağcılık Temizlik, beklentilerinize kesinlikle cevap verecektir. Artos Dağcılık Temizlik, yalnızca yaptığı işin hakkını vererek yapmaz. Firmayla çalışan personeller de güler yüzlü, deneyimli ve eğitimli personeller olarak dikkat çeker. Personellerimiz son derece hijyenik olarak çalışmakta ve koruyucu malzemeler kullanmaktadır.

Temizlik işlemi bizler için büyük bir öneme sahiptir. Bu temiz koşulların sağlanması daha kaliteli ve sağlıklı bir ortamda yaşamımızı sürdürmekte, konforlu bir yaşamın benimsenmesinde ve de temiz ve güzel görünümlü bir çevrenin oluşturulmasında gereklilik göstermektedir. Beşiktaş Temizlik Şirketi, olarak sizlere İstanbul  Beşiktaş, semti için bu hizmetleri sağlamaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonellik çerçevesinde gerçekleştirmekte, birçok farklı temizlik işlemi alanında sizlere bu hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul Beşiktaş Temizlik hizmetleri, konusunda vermiş olduğumuz bu kalitesi yüksek temizlik işlemleri, güler yüzlü çalışan kadromuz, uygun fiyatlar ile hizmetin sizlere ulaştırılması bizlerin kurum olarak belirlemiş olduğu misyonumuz çerçevesi içerisinde yer almaktadır. Sizlerde bizlerden 7/24 İstanbul  içerisinde sunmuş olduğumuz bu hizmetleri bizlerden talep edebilirsiniz.

Beşiktaş Ofis Temizliği

Ofis temizlik, işlemleri sizlerin vermiş olduğu hizmetlerin potansiyel müşteri kitleniz tarafından beğenilmesi ve talep edilmesi konusunda etkili olan kriterlerin başında gelmektedir. Temiz bir ofis hem sizlerin daha sağlıklı koşullar altında yaşamanıza hem de müşterinin hizmet alması konusunda cezbedici bir etkiye kapılmasına yol açacaktır.

Bizler Beşiktaş’ta bütün ofis ve işletmeler için profesyonel temizlik, işlemleri sunmaktayız. Sıfır olan yapıların moloz temizliği, tadilat sonrası gerekli olan temizlik, nakil sürecinde yaşanan kullanım kaynaklı kirliliklerin giderilmesinde uygulanan temizlik ve de günlük, haftalık, aylık olarak düzenli olarak yapılması gereken temizlik işlemlerini bizler sizlere sağlamaktayız. Bu ofis temizlik, işlemlerinde her eşyaya uygun olan temizlik malzemelerini ve temizlik cihazlarını kullanarak gerekli olan işlemi uygulamaktayız. Rutin olarak bizlerden ofis temizliği, işlemi talep ettiğinizde profesyonel hizmet anlayışımız çerçevesinde gününde ve saatinde sizlerle iletişime geçerek gerekli olan temizlik işlemlerinin uygulanması gereken süreci başlatmaktayız. 

Beşiktaş Ev Temizliği,

Temizlik işlemleri denilince akıla ilk olarak daireler gelmektedir. Bireyler olarak günün büyük bir çoğunluğunu evlerimizde geçirmemizden dolayı bu ortamların temiz ve sağlıklı koşullar içermesi dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur. Yeni yapılmış olan binaların moloz temizlik işlemleri, gündelik temizlik yapan kişilerce yapılması yeterli bir temizliği sizlere sağlamayacaktır. Çünkü bu işlemin yüksek kaliteli ve verimli olarak sağlanabilmesi için gerekli cihaz ve malzemelerin profesyonel kişilerce uygulanması gereklidir.

Beşiktaş temizlik firması, olarak sizlere gerekli olan bu hizmetleri bizler kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlar ile sağlamaktayız. Sadece sıfır yapıların temizliğini değil kullanılmış olan evlerin mutfak yağ temizliklerinin giderilmesi, banyo, lavabo gibi alanların mikroplardan ve pisliklerden arındırılmasında uygulanan dezenfektasyon, uygulamalarını da profesyonel olarak sizlere sağlamaktayız. Bu sayede yeni kullanıcı olarak sizlerin daha sağlıklı koşullara sahip alanlarda yaşamanız için hizmetler vermekteyiz.

 Verilen temizlik işlemlerinde müşteri memnuniyeti öncelikli kriter olarak belirlemekte ve bu koşullara uygun şartlarda müşteri memnuniyeti odaklı temizlik hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca bu profesyonel hizmet anlayışımızın müşterilerimizce nasıl değerlendirildiğini de görmek adına temizlik işlemleri sonrasında anket yaparak, yüksek puanlara sahip olumlu sonuçlara ulaşmaktayız.

Beşiktaş Dış Cephe Cam Temizliği,

Dış cephe cam temizliği, işlemleri profesyonellik gerektiren ve çok dikkatli, özenli bir şekilde uygulanması ile kaliteli sonuçlar elde edilen bir süreçtir. Beşiktaş temizlik firmaları arasında profesyonel olarak dış cephe cam temizlik, işlemleri konusunda hizmet veren bir kurum olarak sizlere günümüzün yüksek yapılı binalarının temizlik işlemlerini gerekli ekipman ve profesyonel kadro ile sağlamaktayız.

Beşiktaş Dış Cephe Cam Temizliği
Dış cephe temizliği, kapsamında cam, kompozit  temizlik, işlemlerini, tabela gibi reklam gösterici alanların temizlik işlemlerini dağcı teknisyenlerimiz ile yöntemi kullanarak, gerekli güvenlik önlemleri altında temizlemektedir. Rutin bir temizlik işlemi alma konusunda da bizlere taleplerinizi ileterek dış cephe temizliği, alabilirsiniz.

Beşiktaş Yerinde Halı Yıkama,

Halı temizlik işlemleri özellikle kış mevsimi dönemi öncesinde halıların temizlenmesi ya da kış sezonu sonrası halıların kaldırılması döneminde temizlenerek kaldırılması için uygulanması gereken önemli bir süreçtir. İşte bu süreci bizler sizlere yerinde vererek Beşiktaş’ ın en iyi temizlik servisi olma özelliğini bünyemizde barındırmaktadır,

Özellikle bu işlemlerimizi ofis, işletme, kurum gibi alanlarda yere sabitlenmiş olan halı fleks kaplamalar da kuru köpük tekniği ile kısa sürede kuruyan bir işleyiş ile sizlere sunmaktayız. Islak temizlik işlemi ile temizlediğimiz halı temizlik işlemlerini de özellikle hafta sonuna denk getirerek hizmet vermeye önem göstermekteyiz.

Beşiktaş halı yıkama,

Beşiktaş Zemin Temizliği,

Zemin temizlik işlemlerimizi genellikle yeni yapılar için sizlere vermekteyiz. Bu işlemleri sıfır bina zeminlerinde yerdeki boya lekelerinin giderilmesi, epoksi zemin kalıntılarının giderilmesinde ve de yapım esnasında meydana gelen kirlerin temizlenmesi işleminde uygulamaktayız. Beşiktaş bölgesinde temizlik işlemleri içerisinde yer alan bu zemin temizliğini de sizlere profesyonel ekip kadromuz ile hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlar ile sağlamaktayız.

Beşiktaş Zemin Temizliği

Ev, ofis, zemin, dış cephe gibi farklı niş temizlik işlemleri gibi genel bir temizlik işlemini de sizlere sunmaktayız. Özellikle yeni inşa edilen binaların genel temizlik işlemleri kapsamında bu temizlik işlemlerini vermekteyiz. İnşaat sonrası temizlik, bina merdiven dairesi temizliği ve rutin olarak aylık bina ortak kullanım alanı temizlik işlemlerini sizlere sağlamaktayız. Beşiktaş’ta temizlik hizmeti veren köklü bir firma olmamızın bizlere katmış olduğu artı değerler ile sizde bizlerden kaliteli temizlik hizmetleri alabilirsiniz.

Beşiktaş Fabrika-Atölye Temizliği

İstanbul gibi sanayinin, hizmetin ve iş imkanlarının yoğun olarak bulunduğu illerde fabrika ve atölye temizlik işlemleri de büyük bir öneme sahip olan niş bir görev olarak ortaya çıkmaktadır. Bizler Beşiktaş ilçesin de yer alan bu atölye ve fabrikaların makine bakımı ve temizliğini, zemin ve cam temizliğini, planlı ve programlı bir şekilde uygulamaktayız. Ve bu süreçte aksamalar yaşanmaması adına 400 metre kare üzerinde yer alan işletmeleri önce keşif yapmakta ve sonrasında temizlik için bir planlama oluşturmaktayız. Bu sayede verimliliği yüksek hizmetleri sizlere ulaştırmaktayız.

Beşiktaş Okul Temizliği,

Profesyonel temizlik hizmeti sağlayan bir kurum olarak sektörde yer alan temizlik hizmeti çeşitlerinin tümünü sizlere sağlamaktayız. Bunlar arasında okul temizlik, işlemlerimizde bulunmaktadır. Geleceğimiz olan çocukların daha sağlıklı ve steril koşullar altında eğitim hizmeti alması için bize düşen görevi disiplin ile yerine getirmekte ve okul temizlik, işlemlerimizi uygulamaktayız.

Beşiktaş Otel Temizliği,

Temizlik sektöründe sizlere vermiş olduğumuz bir diğer temizlik hizmeti de otel temizlik işlemleridir. Bizler otellerin düzenli olarak temizlenmesi ve sizlerin kaliteli hizmet sunma sürecinize destek olunması adına gerekli olan hizmetleri vermekteyiz. Bu işlemlerimiz profesyonel ekip kadromuz ile sağlayarak, güler yüzlü, kaliteli bir süreci sizlere sunmaktayız.

Beşiktaş Otel Temizliği,

Beşiktaş A.V.M / İş Merkezi Temizliği,

Ortak kullanım alanları içerisinde çokça kullanılan AVM, iş hanları gibi alanların temizlik işlemlerini de sizlere rutin ve profesyonel olarak sağlamaktayız. Bu sayede insanların hem temiz çevre koşullarında bir hizmet almasını hem de kurum yapısı itibarının düzgün görünmesini sağlamış olmaktayız. Teknolojik temizlik araçlarımız ile bu işlemleri kısa sürede ve verimliliği yüksek şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

Beşiktaş Su Baskını Temizliği,

Özellikle kış aylarının yüksek yağışlı geçmesi ve zemin katların ya da zemin ve bodrum katların su baskınlarına maruz kalması sonucu oluşan kirlenmelerin giderilmesi için profesyonel bir temizlik işleyişini sizlere sunmaktayız. Ayrıca bu işlemlerimizi sel baskınlarında hasar alan araç içi döşeme temizliğinde de vermekteyiz.

Beşiktaş su baskını temizliği,

Beşiktaş Hastane Temizliği,

Hastalıkların tedavi edilmesi için gittiğimiz hastane ortamlarında sağlığımızı tehdit eden kirlilik, mikrop ve enfeksiyon durumlarına maruz kalma yüzdemiz daha yüksek olduğu ve bu alanların temizlik işlemleri çok daha önemlidir. Bu yüzden yapılan temizliğin profesyonel kişilerce teknolojik cihazlar ve kaliteli temizlik ürünleri kullanımı ile yapılması gereklidir. Bizler Beşiktaş semtinde yer alan hastane ortamlarının temizliği kaliteli hizmetlerimiz ile sizlere sunmaktayız.

Beşiktaş Hastane Temizliği,

Beşiktaş Villa Temizliği,

Özellikle büyük yapılar olması nedeni ile villa gibi konutların temizlik işlemleri profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Bizler bu hizmetleri hem kaliteli ürünler, hem son teknoloji temizlik cihazları hem de güler yüzlü  tecrübeli ekip kadromuz ile vermekteyiz. Rutin olarak vermiş olduğumuz bu hizmetler ile sizlerde villa  yapılarınızın temizliğini bizlere yaptırabilirsiniz.

Beşiktaş Yangın Sonrası Temizlik,

Talihsiz bir kaza ya da durum sonrası meydana gelen yangın kalıntılarının temizliği ve tekrar tadilat yapılıp kullanılabilir hale gelmesi için bizler üzerimize düşen görev yapmakta ve gerekli temizlik işlemlerini uygulamaktayız. Bu işlemlerimizde dikkatli ve temkinli bir şekilde ilerleterek gerçekleştirmekteyiz.

Beşiktaş Yangın Sonrası Temizlik,

Beşiktaş Cam Temizliği,

Ev, iş yeri, ofis, ortak kullanım cam temizlik, işleri yapılmaktadır. Buraların kirli olması hem kullanımı etkilemekte, hem de görünüş açısında estetik durmamaktadır. Bu yüzden düzenli olarak temizliğinin yapılması ve bunun profesyonel kişilerce sağlanması sizlerin daha verimli bir süreç geçirmenizi etkileyecektir. Bizler temizlik alanında vermiş olduğumuz bir çok alanda olduğu gibi bu alanda da yüksek standartlı cam temizliği işlemlerini uygulamaktayız.

Beşiktaş Restoran-Kafe Temizliği,

Yemek tüketilen ve bu alanda hizmet alınan mekanların temiz olması alınan hizmet için önemlidir. Ve temizlik işlemi profesyonel kişilerce sağlanmalıdır. Bu sayede bu kurumlar temiz koşullar altında hizmet vermeye hazır hale gelir. Bizler profesyonel olarak bu mekanların temizlik hizmetleri vermekte ve sizlere Beşiktaş’ taki en uygun temizlik fiyatları ile yardımcı olmaktayız.

Beşiktaş Restoran-Kafe Temizliği,