ARTOS İPLE ERİŞİM ENDÜSTRİEL DAĞCILIK HİZMETLERİ.

Yurt içi ve yurt dışında mevcut ve gelişmekte olan pazarlar için, iple erişim çözümleri sunmaktayız. Tüm projelerimizi , yüksekte çalışma (IRATA/SPRAT) sertifikaları olan profesyonel, iple erişim teknisyeniler ile  gerçekleştirmekteyiz. Dış Cephe, bina boya badana tadilat, konusunda  en sıkıntılı zamanlarınızda sizin yanınızda olup sorunlarınızı çözüme ulaştırır. İple erişim teknikleri yüksekte çalışma Dış Cephe, bina boya badana tadilat,  alanında dünyada en güvenli çalışma tekniği olarak görülmektedir

Atos iple erişim hizmetleri, olarak iş güvenliği SGK NACE, tehlikeli işler grubunun da hizmet vermekteyiz.
Atos iple erişim hizmetlri,  kendi işinde profesyonel ve tecrübeli iple erişim teknisyenleri (dağcı), personeller ile çalışmaktayız. Çalışacak personeller Avrupa normlarına uygun çalışma bakanlığının kabul ettiği irata ve sparta sertifikalı L3, L2 ve L1 sevyeli personellerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iş güvenliği ve eğitimi ve sağlığı yüksekte çalışma eğitimi almış tam teşekküllü sağlık raporlu personellerden oluşmaktadır .

OTEL DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

ARTOS İPLE ERİŞİM HİZMETLERİ

Endüstriyel dağcılık, sektörün de geçmiş tecrübelerimize dayanarak sizlere kaliteli ve profesyonel kadromuz ile hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Boya Badana Hizmeti. %100 müşteri memnuniyeti Uygun fiyat ve kaliteli işçilik. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyim. Doğa dostu çevreye duyarlı iskele, sepet ve vinç derdi olmadan iple erişim dağcı, teknikleri ile sizlere daha uygun fiyata hizmet vermekteyiz. 

Dağcı tekniği ile yapılan işler

Bir binanın dış cephesi boyandığı zaman, dağcı şirketi ile yapıldığın da avantajları nelerdir. İskele derdi yok, sepet derdi yok, makina derdi yok, en önemlisi iyi bir risk analizi yapıldıktan sonra iş kazası riskini sıfıra indiriyoruz. Bunun yanı sıra uygun maliyete işi çıkartabiliyoruz.  Arıca zaman dan kazanıyoruz. Dağcı firması ile yapıldığı zaman, Daha az risk daha az maliyet ve daha az zaman kaybı olacaktır.

Firmamız dış cephe cam temizlik yahut cam temizliği konularında uzun yıllardır deneyimli bir firmadır. Dış cephe temizliğin de kompozit ve cam yüzeyler de birbirinden ayrıcalıklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine öz olmalıdır.

Uygulanan ve kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünler kullanılmalıdır. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etken ve kalıcı çözümden çok aşırı geçici ve cepheye zarar sağlayan bir hizmetten öteye gitmez, aksine kirlenmesini hızlandırır. Öteki bir konuda muhakkak yeni iş güvenliği yasasına müsait ekip ve ekipmanlarla çalışmaktır.

Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binanızın oksitlenmesine karşı korumalısınız. Doğru yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı en fazla korumasını sağlayacağı benzeri estetik görünümlerini de koruyacaktır. Dış cephe kompozit,  aleminyun, metal, kaplama, cam giydirme cephe, plaza ya da yüksek bina çeşidi ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç veya teleskopik uzatma olmadan dağcı teknisyenlerimiz ile binanıza müsait bir çözüm önerilir.

DAĞCI TEKNİĞİ İLE YAPILAN HİZMETLERİMİZ

ARTOS DAĞCI FİRMASI
  • dağcı dış cephe cam temizliği
  • dağcı dış cephe boya, badana işleri
  • dağcı ile cam değişimi
  • dağcı kompozit değişimi
  • dağcı silikon çekme
  • dağcı pimaş değişimi, tadilatı
  • dağcı dış cephe bakım onarım işleri
  • dağcı köprü bakım işleri

Dış cephe cam temizliği, Dağcı firmaları, Dağcı şirketleri, Dağcı silikon çekme, Dış cephe temizlik, Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası cephe temizliği, Dış cephe bina boyama, Temizlik hizmetleri,