Hakkımızda

Yurtiçi ve yurtdışında mevcut ve gelişmekte olan pazarlar için, iple erişim çözümleri sunmaktayız. Tüm projelerimizi , yüksekte çalışma (IRATA/SPRAT) sertifikaları olan profesyonel iple erişim teknisyeni(dağcı) ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Firmamız en sıkıntılı zamanlarınızda sizin yanınızda olup sorunlarınızı çözüme ulaştırır.
Endüstriyel Dağcılık
Yüksekte Çalışma Çözümleri

Misyonumuz

Topluma fayda sağlayan yenilikçi dağcılık hizmetleri sunmak

Vizyonumuz

Türkiye de en iyi endüstriyel dağcılık firması olmak.

Artos İple Erişim Hizmetleriz

Bina Boyama

İskele kurulumunun zor olduğu alanlarda veya ara katlarda yapılacak boya, izalasyon, tamirat ve tadilat işleri dağcı ekibimizin uzmanlık alanları arasındadır.

Asansör Boşluğu

Asansör boşluğu gibi erişimin zor olduğu alanlarda yapılması gereken sıva, aydınlatma, boyama çalışmalarını güvenle yapıyoruz. Bu alanlarda yapılan çalışmalar için iskele kurulması, yüksek risk alarak çalışma yapılması tercih edilmeyen çalışma yöntemlerindendir.

Avm Dekor Asım İşleri , Temizlik ve Bakım

AVM lerde belli dönemlerde çatılardan asılan reklam veya görsel amaçlı ürünlerin asılması sırasında yüksekte yapılan çalışma olması sebebiyle büyük riskler oluşmaktadır. IRATA belgeli ekibimizle maruz kalabileceğiniz riskleri ortadan kaldırarak sizlere güvenli çözümler sunuyoruz.

Cam Silme

Cam silme şirketi olarak uzman profesyonel personelimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Cam silme şirketi olarak her türlü dış cephe cam temizliğini işlerinizi Güvenli ve Profesyonel Şekilde teslim etmekteyiz.Cam silme şirketimizin bitirmiş olduğu ve devam eden proje’lere dayanarak edindiğimiz tecrübelerinden dolayı bizlerle tereddütsüz iletişime geçebilirsiniz.

Dış Cephe Temizliği

Ulaşılması zor yerler de vinç, sepet ve iskele Kurulum olmadan Maliyeti düşük, daha emniyetli bir şekil de İRATA, SPRAT sertifikalı profesyonel iple erişim tekniksiyenlerimiz (dağcı) sizlere daha kolay bir dış cephe cam ve kompozit temizliği sunmaktadır. Çalışmaya başlamadan proaktif bir risk analizi hazırlayarak olası tehlikeli, çalışma alanından, atmosfer koşullarından dolayı oluşabilecek olumsuz durumları çözümlüyerek güvenli bir şekilde çalışma hizmeti sunmaktayız.

Rüzgar Türbini Temizlik ve Bakım İşleri

Ülkemizde önemli enerji kaynaklarından birisi olarak kullanılan rüzgar trübünleri, periyodik bakım ve kontrolleri düzenli yapıldığı takdirde kullanım ömürleri artmaktadır.IRATA belgeli dağcı ekibimiz tarafından yapılan çalışmaların hepsi sizlerin yatırımlarını korumak, kullanım süresini arttırmak ve max. Performansı almanızı sağlamak için planlanmıştır.