HALKALI TEMİZLİK ŞİRKETİ

ARTOS İPLE ERİŞİM HİZMETLERİ

HALKALI TEMİZLİK ŞİRKETİ,

Halkalı  temizlik şirketi, olarak dış cephe cam temizlik veya cam temizliği, konularında  uzman bir firmadır. Dış cephe cam temizliğin, de metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam  temizlik, kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE iso 9001 belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Diğer bir konuda kesinlikle yeni İş güvenliği yasasına uygun ekip ve ekipmanlarla çalışmaktır.

            Halkalı temizlik şirketi, büyük kamusal binalar ve birçok ticari bina için, temizlik hizmetleri, daha kapsamlı işlemler gerektirmektedir. Özellikle dış cephe temizliği, konusunda uzman yardımı alınmadan bir uygulama yapılabilmesi söz konusu değildir. Firmamızın alanında uzman ve deneyimli çalışma ekibi ile tüm binaların dış cephe temizlikleri, için kaliteli bir uygulama sağlanmaktadır. Temizlik ile birlikte bakım ve dezenfekte, işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Böylelikle, dış cephe, aynı zamanda dış etkenlere karşı da korumalı olacaktır.

 En İyi Malzeme Ve Teknik Uygulamalar

KALKALI DAĞCI CAM TEMİZLEME
HALKALI GÜNEŞLİ DAĞCI CEPHE SİLİKON ÇALIŞMASI

Yurt içi ve yurt dışında mevcut ve gelişmekte olan pazarlar için, iple erişim çözümleri sunmaktayız. Tüm projelerimizi , yüksekte çalışma (IRATA/SPRAT) sertifikaları olan profesyonel iple erişim teknisyeni (dağcı) ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Firmamız en sıkıntılı zamanlarınızda sizin yanınızda olup sorunlarınızı çözüme ulaştırır. İple erişim teknikleri, yüksekte çalışma alanında dünyada en güvenli çalışma tekniği olarak görülmektedir.
Halkalı temizlik şirketi, firmamız iş güvenliği sgk nace tehlikeli işler grubunun da hizmet vermektedir.
Kendi işinde profesyonel ve tecrübeli iple erişim teknisyenleri (dağcı) personeller ile çalışmaktayız. Çalışacak personeller Avrupa normlarına uygun çalışma bakanlığının kabul ettiği irata ve sparta sertifikalı L3, L2 ve L1 sevyeli personellerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iş güvenliği ve eğitimi ve sağlığı yüksekte çalışma eğitimi almış tam teşekküllü sağlık raporlu personellerden oluşmaktadır.

Artos iple erişim Halkalı temizlik şirketi,

Endüstriyel Dağcılık,
Yüksekte Çalışma Çözümleri,
Ortam Dezenfektasyon,
Ev Temizliği,
Ofis Temizliği,
Dış Cephe Cam Temizliği,
Dağcı silikon çekme işlemleri, Dağcı dış cephe cam temizliği,

Dağcı yaşam hattı,
Dağcı yatay ve düşey yaşam hatları,
Dağcı asansör boşluğu işlemleri,
Dağcı cephe montajı ve tamir işleri,
Dağcı rüzgar türbini temizlik ve bakım işleri,
Dağcı panoları bakım ve temizlik işleri,
Dağcı bina boyama ve kompozit izalasyon bakım ve onarım işleriniz itina ile yapılır.