İSTANBUL DAĞCI ŞİRKETİ

ARTOS İPLE ERİŞİM ve TEMİZLİK HİZMETLERİ

İSTANBUL DAĞCI ŞİRKETİ

Yurt içi ve yurt dışında mevcut ve gelişmekte olan pazarlar için, İstanbul dağcı firması, olarak iple erişim çözümleri sunmaktayız. Tüm projelerimizi  yüksekte çalışma (IRATA/SPRAT) sertifikaları olan profesyonel iple erişim teknisyeni İstanbul dağcı şirketi, olarak gerçekleştirmekteyiz. Firmamız en sıkıntılı zamanlarınızda sizin yanınızda olup sorunlarınızı çözüme ulaştırır. İple erişim teknikleri yüksekte çalışma alanında dünyada en güvenli çalışma tekniği olarak görülmektedir.
Firmamız iş güvenliği SGK, NACE tehlikeli işler grubunun da hizmet vermektedir.
İstanbul dağcı şirketi, kendi işinde profesyonel ve tecrübeli iple erişim teknisyenleri (dağcı) personeller ile çalışmaktayız. Çalışacak personeller Avrupa normlarına uygun çalışma bakanlığının kabul ettiği irata ve sparta sertifikalı L3, L2 ve L1 sevyeli personellerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iş güvenliği ve eğitimi ve sağlığı yüksekte çalışma eğitimi almış tam teşekküllü sağlık raporlu personellerden oluşmaktadır.

YAPTIĞIMIZ BAZI PROJELER İLE İLGİLİ GÖRSELLER.

otel dış cephe temizliği

İstanbul Dağcı Şirketi

Atos İple Erişim ve Temizlik Hizmetleri

Dış cephe cam temizliği

Cam temizliği, denilince insanların surat ifadeleri hemen değişir.  Bir de dış cephe cam temizliği, olursa, yükseklik korkusu olmayanlar da bir den korkar olur. Dış cephe, kirliliği zamanla hava şartları nedeniyle oluşan, görüntü kirliliği oluşturan ve temizlenmesi oldukça zor olan bir olaydır. Dış cephe temizliği, hakkında bir çok fikir vardır.  İstanbul dağcı şirketi, her zaman olduğu gibi çözüm ortağınız oluyor. İstanbul dağcı şirketi, dış cephe temizlik, konusun sizlere yardımcı olacak firma seçiminiz de dikkatli olmalı ve işinin ehli olan kişilerle çalıştığınızdan emin olmalısınız. Dış cephe temizliğin, de belli başlı kurallar bulunur.

Artos iple erişim, İstanbul dağcı şirketi, dış cephe cam silme, konusunda uzman bir ekiple çalışmanız, yapılan işlemlerin sonunda sizleri tatmin etmelidir. Yeni uygulanan iş kurallarına göre tüm temizlik şirketleri iş güvenliğine uygun sertifikalı personel çalıştırmak zorundadırlar. Plaza cam silme, esnasında yüksekte çalışabilir sertifikası bulunmayan personel çalıştırılamaz. İş güvenliği sertifikasının önemi kadar kullanılan ekipmanlar da yasaya uygun olmalıdır. Dış cephe cam temizlikleri, belirli aralıklarla yapılmalıdır. Bunun için en iyi temizlik şirketleri içerisinden seçeceğiniz firma ile sözleşme yapmanızı tavsiye ediyoruz.  Plaza cam temizliği, esnasında olduğu gibi, yükseklik olduğundan dolayı gökdelen,  recidence cam temizliği esnasında da tüm belgelere ve ekipmanlara sahip olmak gerekir.

İstanbul Dağcı Şirketi

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?


İş güvenliği hafife alınacak bir olay değildir. Yüksekte çalışabilmek uzmanlık ve dikkat gerektirir. Belirli yaşın üzerine gelmiş personeller bu işi yapamamaktadır.  Projenin şekli ve boyutuna göre dağcı teknisyen, asma sepet, vinç, örümcek vinç, makaslı platform, teleskopik uzatma gibi ekipmanlardan yardım alınabilir.

İstanbul dağcı şirketi, konusunda yelpazesi geniş bir potansiyele sahiptir. Firmalar genellikle anlaşmanız koşulu ile iş içerisin de kullanacakları tüm kimyasal malzemeleri kendi bünyelerinden temin edecektir.  Dış cephe cam temizliği, periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Artos iple erişim İstanbul dağcı şirketi, cam temizliği, konusunda hassas davrandıklarından dolayı, işlem esnasında özel solüsyonlar ve bezler kullanarak camlara kesinlikle zarar vermemektedir.

İstanbul Dağcı Şirketi, Dış Cephe Cam Temizliği


Temizlik firması sırf cam temizliği alanında eğitim verdiği personeliyle sahaya çıkmaktadır. Firmalar da iş bölümleri alan olarak belirlenmiş olup her personele alanı içinde eğitim vermiş sertifikaları yaptığı işlere göre alınmıştır. Dış cephe temizliği, zor ve dikkat isteyen bir iştir. Bu temizlik esnasında İstanbul dağcı  şirketi, her zaman çözüm ortağınız oluyoruz. Dış cephe ve camlarınız her zaman sizi yansıtır. Yapınızın şekline göre bir yol izlenen dış cephe cam temizliği,  konusun da işini özenle yapan şirket personelleri ile büyük bir sorun daha ortadan kalkıyor. Binanızın önünden geçenler artık özenerek bakacaklar. Sizler de gönül rahatlığı ile camlarınız dan dışarıyı parlak bir görüntü ile seyredebileceksiniz.

Cam Temizliği Detayları


Pek çok insan, günlük hayatında camlarını temizlerken zorlanmaktadır. Bu, cam silmenin gerçekte zor bir iş olmasından kaynaklanır. Klasik dairelerde temizlenmekte zorlanılan evler, özellikle toplu konut gibi büyük evler de çok daha zahmetli olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bu yüksek katlı binaların cam temizliğiyle ilgilenmek çok zor olabilmektedir.

Firmamız, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren, bir çok uzmanla çalışan bir firmadır. Yüksek katlı binalar,  gökdelen, rezidans, plaza, otel, ofis, okul sayamadığımız kurum ve işletmeler  cam temizliği, konusunda son derece uzman olarak hizmet vermektedir. Camlarınız özenle silinip temizlenmektedir. Yüksek katlarda çalışırken iş sağlığı ve güvenliği ilkesi benimsenmekte ve buna uygun olarak çalışılmaktadır.

İstanbul Dağcı Şirketi ve Cam Temizliği


Bu kadar büyük yapıların camlarını silebilmek uzun zaman almaktadır. Ancak  İstanbul dağcı şirketi,  bu konudaki nitelikli ekibi sayesinde gerekli araç, ekipman ve temizlik ürünleri kullanarak büyük yapıların, toplu konutların camlarını kısa bir sürede silmektedir. Birçok şirketin aksine,  güvenli, ve titizlikle yapılmış bir iş görmek isterseniz firmamızla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Cam temizliği, konusunda sektöründe lider olan firmamız, birçok adliyenin cam temizliğini,  gerçekleştirmiş, AVM,  gökdelen, rezidans, plaza, otel, ofis, okul sayamadığımız kurum ve işletmelerin camlarını da temizlemiştir. Temizlik sektöründe organize olabilmek ve ekip halinde çalışabilmek  büyük bir önem taşır. İstanbul dağcı şirketi, çalışanları büyük bir uyum içerisinde çok kısa bir süre zarfında camlarınızın temizliğini yapmaktadır. Yapılan işte titizlik ve özen dışında, kaliteli bir hizmet verebilmek firmamızın amaçları arasında yer almaktadır.

 

İstanbul Dağcı Şirketi

Hizmetlerimiz

 • İstanbıl dağcı şirketi, dış cephe cam temizliği
 • Dış cephe plaza temizliği
 • Yatay ve dikey yaşam hattı kurma
 • Bina dış cephe bina boya, badana ve tadilat işleri
 • Dış cephe kompozit bakım ve onarım işleri
 • Dış cephe let aydınlatma montaj, bakım ve onarım
 • Dış cephe reklam tabela montaj, bakım ve onarım
 • Emniyet ağları montajı
 • Rüzgar türbini temizlik bakım işleri
 • Dış cephe pimaş değişim ve montajı
 • Bayrak asma ve sökme işleri