SARIYER DAĞCI FİRMASI

Artos iple erişim:

SARIYER DAĞCI FİRMASI;

Artos iple erişim, olarak ana felsefemiz, müşterilerimiz için güvenilirlik, devamlılık, tarafsızlık ve saygınlık simgesi olmak.

TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminin benimsenmesini ve sürekliliğini sağlamak. 

Yerli ve yabancı tüm müşterilerimizde memnuniyet odaklı çalışarak, yurt içi ve yurt dışı  pazarda, tüm yasal şartları yerine getiren, sektöründe tercih edilen bir firma olmak. 

Sarıyer dağcı firması olarak, tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle birlikte sürekli iyileşme yolunda ilerlemek ve bu sayede üstün kalite ve değerde hizmet anlayışını benimsemek. 

Doğanın bize cömertçe verdiği kaynakları; sağduyulu ve tutumlu kullanmak.

Artos iple erişim hizmetleri,

İletişim: 0212 430 66084 – 0543 545 56 34

Yurt içi ve yurt dışında mevcut ve gelişmekte olan pazarlar için, iple erişim çözümleri sunmaktayız. Tüm projelerimizi , yüksekte çalışma (IRATA/SPRAT) sertifikaları olan profesyonel iple erişim teknisyeni (dağcı) ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Sarıyer dağcı fiması, en sıkıntılı zamanlarınızda sizin yanınızda olup sorunlarınızı çözüme ulaştırır. İple erişim teknikleri yüksekte çalışma alanında dünyada en güvenli çalışma tekniği olarak görülmektedir.
Firmamız iş güvenliği SGK, NACE, tehlikeli işler grubunun da hizmet vermektedir.
Kendi işinde profesyonel ve tecrübeli iple erişim teknisyenleri(dağcı) personeller ile çalışmaktayız. Çalışacak personeller Avrupa normlarına uygun çalışma bakanlığının kabul ettiği irata ve sparta sertifikalı seviye L3, L2 ve L1 sevyeli personellerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iş güvenliği ve eğitimi ve sağlığı yüksekte çalışma eğitimi almış tam teşekküllü sağlık raporlu personellerden oluşmaktadır.

Endüstriyel Dağcılık,
Yüksekte Çalışma Çözümleri,
Ortam Dezenfektasiyon,
Ev Temizliği,
Ofis Temizliği,
Dış Cephe Cam Temizliği,
Dağcı silikon çekme işlemleri,

Dağcı dış cephe cam temizliği,
Dağcı yaşam hattı,
Dağcı yatay ve düşey yaşam hatları,
Dağcı asansör boşluğu işlemleri
Dağcı cephe montajı ve tamir işleri,
Dağcı rüzgar türbini temizlik ve bakım işleri,
Dağcı panoları bakım ve temizlik işleri
Dağcı bina boyama, ve kompozit, izalasyon, bakım ve onarım işleriniz itina ile yapılır.