ŞİŞLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

ARTOS İPLE ERİŞİM ve TEMİZLİK HİZMETLERİ

ŞİŞLİ TEMİZLİK

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ,

Yurt içi ve yurt dışın da mevcut ve gelişmekte olan pazarlar için, iple erişim çözümleri sunmaktayız. Tüm projelerimizi , yüksekte çalışma (IRATA/SPRAT) sertifikaları olan profesyonel iple erişim teknisyeni(dağcı) ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Firmamız en sıkıntılı zamanlarınızda sizin yanınızda olup sorunlarınızı çözüme ulaştırır. İple erişim teknikleri yüksekte çalışma alanında dünyada en güvenli çalışma tekniği olarak görülmektedir.
Firmamız iş güvenliği sgk nace tehlikeli işler grubunun da hizmet vermektedir.
Kendi işinde profesyonel ve tecrübeli iple erişim teknisyenleri (dağcı) personeller ile çalışmaktayız. Çalışacak personeller Avrupa normlarına uygun çalışma bakanlığının kabul ettiği irata ve sparta sertifikalı L3, L2 ve L1 seviyeli personellerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iş güvenliği ve eğitimi ve sağlığı yüksekte çalışma eğitimi almış tam teşekküllü sağlık raporlu personellerden oluşmaktadır.

ŞİŞLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

DIŞ CEPHE PLAZA TEMİZLİĞİ

Dış Cephe Temizliği,
Dış Cephe Temizliği, kaplamaya özgü temizleme yöntemleri ile  petrol bazlı kirleticiler, genel kir, kireçlenme, oksit ve boya dahil olmak üzere çok çeşitli kirleticileri güvenle giderir.

Bina Cam Temizliği, yaptırmak istememizin başlıca sebepleri bunlarla sınırlı değildir. Firmamızın veya kuruluşumuzun dış cephe  temizliği,  gibi sorunları dış görünüşünü ve firmanızın gösterişine gölge düşürebilir.

Dış Cephe Temizliğinde Tecrübe

Dış temizlik, eğitimli personellerin yanlış temizleme yöntemini kullanmasının yol açabileceği potansiyel kazaları önlemek için deneyimli cephe temizleme, şirketlerine bırakılan en iyi zorluktur. Cephe temizliği, ve bakımında sıkça karşılaşılan yükseklik ve erişim sorunları, aynı zamanda yüksekte çalışma konusunda deneyimli uzman şirketleri kullanmanın akıllıca olduğu anlamına gelir:  güvenli bir şekilde ve yüksek bir standarda ulaşmak için uygun ekipman ve iple erişim teknisyeni (dağcı) veya erişim platformlarıyla hizmet almak gerekir

Dış cam temizliği, cam cephe temizliği, gibi yüksek iş güvenliği ve tedbirleri gerektiren işler tamamen uzman personeller tarafından yapılması gereken iş kollarından biridir. Uzman bakım ekiplerimiz gerekli dış cephe cam temizlik niteliklerine sahiptir ve sepetli platform, makaslı kaldırıcılar ve iskele kuleleri üzerinde yüksek seviyelerde çalışmak üzere eğitilmiştir.

Dış cephe cam temizliği,

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ İLE İLGİLİ GÖRSELLERİMİZ.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Cam temizleme firmaları, öncelikle bir kurum veya kuruluşa bağlı olmalıdırlar, bir denetlemeye tabii tutulmalı ve düzenli olarak çalışanları ve ekipmanları periyodik bakımdan geçirilmelidir. Dış cephe temizliği, gerekli bütün analizlerin öncesinde yapılmasıyla beraber planlı bir şekilde yürütülmesi gereken iştir.

Cam bina temizliği, yapan firmaların dış kaplama malzemelerini iyi analiz edip ona göre temizlik malzemelerini ve işi yapacak ekibi belirlemesi gerekmektedir. Gerekli ön çalışmaların tamamı bittikten sonra ekibi oluşturan dış cephe temizlik şirketleri, çalışacak olan personellerin makine parkuruna göre gerekli eğitim çalışmalarını yaptırmış olmalı ve nitelikli personel olduğundan emin olmalıdır.

Bina dış cephe temizliği, dış cephenin, yapı malzemesine göre kimyasallar ile temizlenmelidir. Aksi taktirde temizlik işlemi hizmet alan kişi veya kurum tarafından beğenilmez. İstenilen temizlik hizmeti öncesinde yapılan demo çalışması ile baştan teyit ettirilmeli hem hizmet veren hem de hizmeti alan taraflarca gözlenmelidir, iş anlaşmasında verilecek hizmetin detayları bu şekilde oluşturulmalıdır. Yapılan bu çalışmalar neticesinde dış cephe temizlik firmaları anlaşmaya uyarak karşı tarafı memnun etmelidir. 

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ İLE İLGİLİ GÖRSELLERİMİZ.

 

 

DAĞCI TEKNİKLERİ İLE VERDİĞİMİZ HİZMETLER

 • Dağcı dış cephe cam temizliği,
 • Dağcı iç cephe cam temizliği,
 • Dağcı dış cephe bina boya, badana, işleri
 • Dağcı dış cephe onarım ve tadilat işleri,
 • Dağcı led aydınlatma bakım ve onarım işleri,
 • Dağcı silikon çekme işleri
 • Dağcı güvenlik ağı montajı,
 • Rüzgar türbinleri temizlik, bakım ve onarım
 • İnşaat sonrası temizliği,
 • Dış cephe cam temizliği,
 • Dış cephe kompozit bakım. onarım ve tadilat işleri,

Şişli Temizlik, 

Şişli Temizlik şirketi,  Artos Temizlik, haftanın 7/24 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. Şişli bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Şişli temizlik firması, Artos Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Şişli Temizlik, Artos temizlik olarak her zaman çözüm ortağınız oluyoruz. Şişli temizlik firması, tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Artos Temizliği seçebilirsiniz.

Şişli temizlik şirketleri, Artos Temizlik, Şişli temizlik firmaları,

Hizmetlerimiz;  Artos Temizlik Şişli fabrika temizliği, şirketi firması, fabrika temizliği şirketi,  Şişli zemin temizleme şirketi, zemin temizleme, Şişli şirketi firması, Şişli inşaat temizliği şirketi firması, inşaat temizliği Şişli şirketi firması, Şişli temizlik şirketi, temizlik şirketi Şişli, Şişli temizlik firması, temizlik firması Şişli, Şişli zemin temizliği şirketi firması, zemin temizliği şirketi firması Şişli, Şişli banka temizliği şirketi firması, banka temizliği şirketi firması Şişli, Şişli inşaat sonrası temizlik şirketi firması, inşaat sonrası temizlik şirketi firması Şişli, Şişli dış cephe temizliği şirketi firması, dış cephe temizliği şirketi firması Şişli, ev temizlik firması Şişli ev temizlik firması, ev temizlik şirketi Şişli ev temizlik şirketi.

Şişli temizlik şirketleri, arasında Artos Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Artos Temizliği müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.

Şişli Ofis Temizliği


Artos temizlik şirketi, Şişli’nin en iyi temizlik servisi, ofis temizliğinde sizleri yalnız bırakmıyor. Bildiğiniz üzere ofis temizliği ekstra özen ve dikkat istemektedir. Çünkü ofis içerisinde önemli evraklar, kişisel bilgiler, müşteri bilgileri vs. bulunmaktadır. Aynı zamanda ofis içerisinde bulunan mobilyalar ve elektronik cihazlar, temizlik sırasında herhangi bir hasara uğramamalıdır. Ofis temizliğinde uzman kadromuz, gizliliği ve güvenliği esas alarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Ekibimiz, ofis içerisinde üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmekte ve detaylı temizlik yapmaktadır.

Şişli Ofis Temizliği,
Şişli Ofis Temizliği,
Temizlikler günlük, haftalık ve aylık olarak yapılan anlaşma doğrultusunda gerçekleşmektedir. İş yeri sahibi temizlik için hangi gün ve saati uygun görüyorsa o gün içerisinde sabah saatlerinde, öğle saatlerinde, akşam saatlerinde ve gece saatlerinde temizlik çalışmaları gerçekleşmektedir. Ofis temizliğinde ofisin eşyalı olmaması durumunda kapılar, pencereler, duvarlar, zemin ve tavan, varsa dolaplar detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Eğer ofis içerisinde eşya bulunuyorsa iş yeri sahibinin isteği üzerine eşyalar da detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Unutmayın ki firmamız, Şişli’de bulunan ofis temizleme firmalarının önde gelen isimlerindendir. Sizin için kaliteli ve güvenilir temizlik çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Şişli Ev Temizliği,


Ev temizliği, denildiği zaman birçok alt kategori sıralayabiliriz. Örneğin boş ev temizliği, eşyalı ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, günlük ev temizliği, haftalık ev temizliği, aylık ev temizliği,  Bu kategorilerin sayısını arttırabiliriz. Artan her kategori için ARTOS Temizlik Şirketi, olarak sizler için eksiksiz bir şekilde temizlik çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Günümüzde artık ev temizliği için profesyonel ekipler tercih edilmektedir. Örneğin evinizin inşaatı sonrasında mutlaka profesyonel bir ekipten hizmet almalısınız. Çünkü zemin ve pencerelerde bulunan lekeler sizin çıkarabileceğiniz lekeler değildir. İnşaat sonrası evde bulunan kir ve tozlar da detaylı bir şekilde temizlenmelidir. Biz  profesyonel ekibimizle birlikte sizler için kusursuz temizlik uygulamaları yapıyoruz. Böylelikle sizlerin istek ve ihtiyaçlarına en doğru cevabı sunuyoruz.

Şişli ev temizliği

HİZMETLERİMİZ


Şişli Apartman temizlik,
Şişli Ofis temizliği,
Şişli Cam temizliği,
Şişli Dış cephe temizliği,
Şişli Bina temizliği,
Şişli İnşaat temizliği,
Şişli Tadilat sonrası temizlik,
Şişli Taşınma sonrası veya taşınma öncesi temizlik,
Şişli Dıştan cam temizliği,
Şişli Zemin yıkama,
Şişli Zemin Cila uygulama,
Şişli Plaza binaların temizlenmesi,
Şişli Fabrika temizliği,
Şişli rezidans temizliği,
Şişli gökdelen temizlik,
Şişli Bina cam silme,